Ballagó osztályaink tablóképei

8.s

A 2016-os év ballagó osztályai

ELSŐ SOR
Szöllősiné Samu Erzsébet (matematika) * Csikós Péter (földrajz) * Horváth Zénó * Lévai János Szabolcs * Szaszák László * Lipcsei Balázs * Balog József * Kondacs Kristóf * Perdi Zsombor * Kiss Gábor (angol) * Samu Hedvig (kémia, biológia) * Varga István (fizika)

HARMADIK SOR
Bartyik Mihályné (angol) * Barna Zoltán (igazgatóhelyettes) * Paulcsikné Budás Gabriella (technika) * Kiss Bernadett Erika * Domokos Petra * Laukó Mirjam Fanni * Polgári Petra Médea * Madarász Karola * Szilágyi Ildikó * Kálmán Katalin * Klement Ildikó Kata * Dávidné Gyarmati Zsuzsanna (rajz, matematika) * Borosné Kis Rebeka (angol) * Dézsi-Budai Erzsébet (angol) * Budainé Baji Ibolya (rajz)

NEGYEDIK SOR
Király Gyula (informatika)*Királyné Fehér Ágnes (ének)*Hegedűsné Kocsis Ildikó (igazgatóhelyettes)*Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató)*Kiss Eszter (tankerületi igazgató)*Dr. Szatmáriné Kocsor Anna (osztályfőnök, magyar, történelem)*Deákné Domonkos Julianna (igazgató)*Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes, technika)*Bondárné Takács Judit (tanító)*Gyarakiné Fazekas Anikó (tanító)*Jakucs Gyöngyi (matemaika)

NEGYEDIK SOR
Szatmáriné Kocsor Anna (magyar, történelem) * Szabóné Mészáros Anna (tanító) * Hegedűsné Kocsis Ildikó * Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató) * Kis Eszter (tankerületi igazgató) * Jakucs Gyöngyi (osztályfőnök) * Deákné Domonkos Julianna (igazgató) * Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes) * Bartyik Mihályné (angol) * Budainé Baji Ibolya (tanító) * Samu Hedvig (biológia, kémia)

NEGYEDIK SOR
Kissné Sajben Kitti (magyar,történelem) * Sántháné Tokaji Mária (matematika) * Hegedűsné Kocsis Ildikó (igazgatóhelyettes) * Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató) * Kiss Eszter (tankerületigazgató) * Samu Hedvig (osztályfőnök, fizika, biológia, kémia) * Deákné Domonkos Júlia (igazgató) * Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes) * Ráczné Erdei Krisztina (történelem) * Gyarakiné Fazekas Anikó (tanító) * Jakucs Gyöngyi (matematika)

Galériák:

• Papírgyűjtés