Ballagó osztályaink tablóképei

 

A 2000-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

 

A 2001-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

 

A 2002-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2003-as év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2004-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2005-ös év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2006-os év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2007-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

Tarhosi osztályunk

 

A 2008-as év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2009-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

A 2010-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.d

 

A 2011-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

A 2012-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

A 2013-as év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

A 2014-es év ballagó osztályai

 

8.a

 

8.b

 

8.c

 

8.s

 

 

A 2016-os év ballagó osztályai

 

8.a

 

ELSŐ SOR
Szöllősiné Samu Erzsébet (matematika) * Csikós Péter (földrajz) * Horváth Zénó * Lévai János Szabolcs * Szaszák László * Lipcsei Balázs * Balog József * Kondacs Kristóf * Perdi Zsombor * Kiss Gábor (angol) * Samu Hedvig (kémia, biológia) * Varga István (fizika)

 

MÁSODIK SOR
Csábiné Kovács Mariann (informatika) * Bereczki Andrea Petra * Durkó Judit Eszter * Pocsai Angéla Márta * Nyeste András Dániel * Kovács Gergő Norbert * Ásós Tibor * Makovei Miron * Molnár Martin * Kovács Zoltán * Varga István * Balázs Veronika * Péter Zita * Fekete Andrea Dominika * Puskás Károly (testnevelés)

 

HARMADIK SOR
Bartyik Mihályné (angol) * Barna Zoltán (igazgatóhelyettes) * Paulcsikné Budás Gabriella (technika) * Kiss Bernadett Erika * Domokos Petra * Laukó Mirjam Fanni * Polgári Petra Médea * Madarász Karola * Szilágyi Ildikó * Kálmán Katalin * Klement Ildikó Kata * Dávidné Gyarmati Zsuzsanna (rajz, matematika) * Borosné Kis Rebeka (angol) * Dézsi-Budai Erzsébet (angol) * Budainé Baji Ibolya (rajz)

 

NEGYEDIK SOR
Király Gyula (informatika)*Királyné Fehér Ágnes (ének)*Hegedűsné Kocsis Ildikó (igazgatóhelyettes)*Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató)*Kiss Eszter (tankerületi igazgató)*Dr. Szatmáriné Kocsor Anna (osztályfőnök, magyar, történelem)*Deákné Domonkos Julianna (igazgató)*Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes, technika)*Bondárné Takács Judit (tanító)*Gyarakiné Fazekas Anikó (tanító)*Jakucs Gyöngyi (matemaika)

 

8.b

 

ELSŐ SOR
Szöllősiné Samu Erzsébet (matematika) * Csikós Péter (földrajz) * Domokos Dániel * Kubik Dániel * Oláh Kristóf * Horváth Bálint * Kiszel Pál * Dézsi-Budai Erzsébet (angol) * Kis Gábor (angol) * Dávidné Gyarmati Zsuzsanna (rajz)

MÁSODIK SOR
Paulcsikné Gabriella (technika) * Veres Zsolt (testnevelés) * Sántháné Tokaji Mária (fizika) * Kántor István * Karsai Csaba * Nyárfádi Benjámin * Sándor Dániel * Kovács Bálint * Tripe Balázs * Borosné Kis Rebeka (angol) * Puskás Károly (testnevelés) * Varga István (technika)

 

HARMADIK SOR
Király Gyula (informatika) * Királyné Fehér Ágnes (ének) * Barna Zoltán (igazgatóhelyettes) * Lakatos Alexandra * Botos Izabella * Pataki Boglárka * Hidvégi Mária * Czinanó Georgina * Balla Izabella * Sztuparity Viktória * Hajcsik Szabina * Baji Boglárka * Orbán Eszter * Samuné Nagy Katalin (testnevelés) * Dobi István (testnevelés)

 

NEGYEDIK SOR
Szatmáriné Kocsor Anna (magyar, történelem) * Szabóné Mészáros Anna (tanító) * Hegedűsné Kocsis Ildikó * Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató) * Kis Eszter (tankerületi igazgató) * Jakucs Gyöngyi (osztályfőnök) * Deákné Domonkos Julianna (igazgató) * Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes) * Bartyik Mihályné (angol) * Budainé Baji Ibolya (tanító) * Samu Hedvig (biológia, kémia)

 

8.c

 

ELSŐ SOR
Veres Zsolt (testnevelés) * Szöllősiné Samu Erzsébet (matematika) * Csikós Péter (földrajz) * Bartyik Mihályné (angol) * Horváth Arnold * Bregyán Arnold * Szűcs Zoltán * D.Varga Richárd * Ilyés Dávid * Dézsiné Budai Erzsébet (angol) * Puskásné Pásztor Ildikó (angol) * Kiss Gábor(angol)

 

MÁSODIK SOR
Király Gyula (informatika) * Paulcsikné Budás Gabriella (technika) * Barna Zoltán (igazgatóhelyettes) * Szabados Zoltán * Balogh Patrik * Magyar Martin * Horváth Valentin * Köpe Tamás * Szekeres Ádám * Gulyás Péter * Nyeste László * Puskás Károly (testnevelés) * Varga István(technika)

 

HARMADIK SOR
Királyné Fehér Ágnes (magyar,ének) * Borosné Korcsok Eszter (tanító) * Tornyi Gabriella (tanító) * Köpe Istvánné (tanító) * Kendrella Dominika * Nagy Nikolett * Surman Viktória * Berczi Alexandra * Erdei Márta * Farkas Tünde * Horváth Gréta * Nagy Emese * Csatári Boglárka * Víg Nóra * Dávidné Gyarmati Zsuzsanna (rajz) * Samuné Nagy Katalin (testnevelés) * Dobi István (testnvelés)

 

NEGYEDIK SOR
Kissné Sajben Kitti (magyar,történelem) * Sántháné Tokaji Mária (matematika) * Hegedűsné Kocsis Ildikó (igazgatóhelyettes) * Farkas Lászlóné (nyugalmazott igazgató) * Kiss Eszter (tankerületigazgató) * Samu Hedvig (osztályfőnök, fizika, biológia, kémia) * Deákné Domonkos Júlia (igazgató) * Nagyné Hidvégi Mária (igazgatóhelyettes) * Ráczné Erdei Krisztina (történelem) * Gyarakiné Fazekas Anikó (tanító) * Jakucs Gyöngyi (matematika)

 

Galériák:

  • Papírgyűjtés
  • Október 23.
  • Hepp Gála

Egyb weboldalaink

Iskolánk Videói

 

Évnyitó 2014:

 

Sportiskola: