Pályaválasztási fórum a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában

2014. november 27-én pályaválasztási szülői értekezletet tartottunk a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola ebédlőjében.  Itt további hasznos információt tudhattak meg a középiskolákban induló képzésekről és bekerülési feltételekről.

A 8. osztályos tanulók és szüleik sok hasznos információt hallhattak a helyi és békéscsabai középiskolák induló képzéseiről, bekerülési lehetőségekről. Iskolánk többféle módon próbálja segíteni őket: Pályaválasztási vásár, nyílt napok, üzemlátogatások.

Vendégeink voltak a következő iskolákból:

• Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium - Békéscsaba
  • Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
  • Békéscsabai Központi Szakképző Iskola és Kollégium
  • Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola Békéscsaba
  • Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai - Gyula
  • Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
  • Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium - Békéscsaba
  • Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Békéscsaba
  • Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium - Békéscsaba
  • Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégium
  • Békés Megyei Tisza Kálmán Szakképző Iskola Gimnázium, Speciális Szakiskola - Békés