Mesehét iskolánkban

Az őszi szünet előtti héten rendeztük meg iskolánkban a -már hagyománnyá vált- népmese hetét. Az alsó tagozatos gyermekek a déli pihenőidőben meséket olvastak és hallgatták az iskolai könyvtárban. Minden délben ellátogatott néhány tanuló a Teleky és a Csabai úti óvodába is, ahol meseolvasással szórakoztatták a kicsiket.

Egy délutánt minden alsós osztály ismert felnőttek társaságában töltött, akik kedves meséjüket hozták el a gyerekeknek. Két tanulócsoport részt vett Károlyi Gitta meseterapeuta foglalkozásán. A mesehét keretében osztályaink megnézhették a 3.a osztályosok gyermeklakodalmas játékát.

A heti rendezvény egy hangulatú akadályversennyel zárult.

Remélhetőleg alsós tanulóink ezekkel a programokkal is közelebb kerülhettek népmeséink színes világához.

Első nap

Második nap