Országos bajnokok lettünk!

2015. szeptember 26-án rendezték meg Budapesten a SYMA Csarnokban a 3x3-as streetball bajnokság országos döntőjét, amelyen a korosztályonként tíz helyszínen lebonyolított selejtező győztesei vehettek részt.

Iskolánkat négy tanuló képviselte:

• Csökmei Petra
  • Dankó Réka
  • Polgári Melinda
  • Vida Borbála

– a békési HEPPES CSAJOK -, akik a békéscsabai selejtező megnyerésével szereztek jogot a döntőn való szereplésre. A lebonyolítás szerint a csapatokat két csoportba sorsolták, ahol körmérkőzéssel döntötték el a győztest. Lányaink magabiztos győzelmekkel utasították maguk mögé a csoportban ellenfeleiket, és jutottak a döntőbe. Az utolsó mérkőzésen is a taktikai utasításokat betartva, egymást segítve, biztatva szerezték meg az első helyet.

Köszönetet mondunk a lelkes szülőknek, akik elkísérték a csapatot, és közvetlen részesei lehettek a sikernek, valamint a támogatóknak, és Hegedűs Ferenc edzőnek.

Gratulálunk!! Szép volt HEPPES CSAJOK!

Egyb weboldalaink