Egészséghét

Az idei tanévben a sulibál megváltozott időpontja miatt csak négy naposra terveztük a minden évben megrendezésre kerülő Egészséghét programunkat.

A természettudományos II. munkaközösség tagjai ismét többféle totóval várták a tanulókat, melyeket az idén osztályszinten értékeltünk. A legtöbb helyes megfejtést leadó osztályokat jutalmaztuk. A legaktívabbak az 5. és 8. évfolyamos tanulók voltak.

Eredmények:

5-6. évfolyam:

1. 5.c
  2. 5.a
  3. 5.b

7-8. évfolyam:

1. 8.a
  2. 8.b
  3. 8.c

Természetesen az alsó tagozatos gyerekek sem maradtak program nélkül. A minden évben nagy érdeklődéssel várt Egészségkerék most is forgott és minden osztály tanítójával együtt örömmel válaszolt a kérdésekre, amiért ajándékban részesültek.

A szünetekben elsősegélynyújtó bemutatókra és átmozgató zenés tornára vártuk az iskola tanulóit és dolgozóit.

Egészségmegőrző előadásunkat idén a Fogunk védelme címmel Nyárfádiné Klári tartotta, ahová elsősorban az ötödikeseket vártuk.
November 23-án szerdán nagyszabású kóstolóval egybekötött bemutatót tartottak a Békés és Környéke Biokultúra Közhasznú Egyesület tagjai, ami nagy tetszést aratott az érdeklődők körében.