Korizás Békéscsabán

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 6. b osztálya és a Reményhír Intézmény Eötvös József Általános Iskola 8. b osztálya közös kiránduláson vett rész a békéscsabai korcsolyapályán.

A gyerekek reggel 8 órakor indultak a Városi Sportcsarnok parkolójából. A Bérelt busszal gyorsan a helyszínre érkeztek, és rövid korcsolya-korcsolyapálya használati eligazítás után már a jégen is volt a nevetgélő, vidám társaság.

A helyi büfé kínálatával, valamint a gyerekek által otthonról hozott szendvicsek, teák segítettek pótolni az elégetett kalóriákat. Fáradhatatlannak tűnt a békési csapat, ám a több mint két órás folyamatos csúszkálás megtette hatását.

Az élménydús kikapcsolódást követően fáradtan tért vissza városunkba a boldog csapat.