Sikerek Gyulán!

Diákjaink sikeresen szerepeltek a XVI. Simonyi Imre Emlékversenyen, amit a Gyulán működő Karácsonyi János Gimnázium hirdetett meg.

Szombaton négy gyerekkel indult Ráczné Erdei Krisztina a délelőttre tűzött versillusztrációs verseny eredményhirdetésre és versmondó versenyre. Ráczné Erdei Krisztina a magyar és történelem tanítása során gyakorta alkalmazza az illusztrálást, mint tanulási módszert.

A most meghirdetett versenyen Simonyi Imre: A Körös című verséhez kellett benyújtani a pályaműveket.

Négy diákunk készített pályamunkát:

Ilyés Lili,

Kovács Emese,

Köpe Dzsenifer - 7. c osztályos és

Sárközi Renáta 8. a osztályos tanulók.

A 7-8. osztályos korcsoportban Ilyés Lili 3. helyen végzett.

Sárközi Renáta pedig 1. helyezett lett.

Ebben a korcsoportban Köpe Dzsenifer és Puskás Tímea a versmondó versenyen indulva egy szabadon választott és egy Simonyi Imre verssel állt ki a zsűri elé.

Itt is szép eredmény született, hiszen Puskás Tímea 8.a osztályos diákunk 1. helyen végzett.

Köszönet Kovács Emese szüleinek, akik besegítettek az utazásba!

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!