Kolbászt gyúrtak tanítványaink

A 20. Csabai Kolbászfesztivál Ifjúsági kolbászkészítő versenyén az idén is képviseltette magát a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola.

A felső tagozatunkból 6 csapat gyúrt: 8.c Dávidné Gyarmati Zsuzsanna, a 7.c Alekszáné Lipták Éva és a 6.c osztály Puskásné Pásztor Ildikó osztályfőnökök vezetésével.

Az alsó tagozatunkból a 4.c osztály kis kolbászkészítői vetélkedtek Barna Zoltánné osztályfőnök irányításával.

Az osztályok gyermek és szülői közösségei rendkívüli összetartásról és együttműködési készségről tettek

tanúbizonyságot a versenynap lebonyolításában. Igazán jól sikerült a nap, a gyerekek jól érezték magukat.

Nagyon köszönjük a szülők sok-sok segítségét az egységes viseletek, az asztaldíszek, sütemények,

harapnivalók elkészítésében. Valamint köszönjük az eszközök kölcsönadását és a gyerekek szállítását!