Kiváló környezetvédők

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola csapata az első helyen végzett az április elején kétnapos verseny keretében Nyíregyházán megrendezett Rigó Énekeljen! Országos Környezetvédelmi Csapatversenyen.

Az első napi forduló kérdései a helyes erdei viselkedés szabályairól, a zöld jeles napokról, az erdei életközösségekről, növény- és állatismeretről szóltak.
Az adott helyszínekhez kapcsolódó második napi feladatokat az állatkerti Zöld Piramisban, Viktória házban, Ócenáriumban oldották meg a nyolcadikos csapattagok.

Összesítés után kiemelkedő pontszámmal, kiváló csapatmunkával végeztek az élen a 9 versengő csapat közül, Ökoiskolai címünkhöz méltóan!

A verseny győztesei:

• Aleksza Lili 8.C
  • Bondár Emese 8.C
  • Gál Patrik 8.A
  • Nagy Gábor 8.C

Felkészítőjük: Dávidné Gyarmati Zsuzsanna és Csikós Péter

Gratulálunk a szép eredményhez!

A versenyen való részvételt a Heppiskola Gyermekeiért Alapítvány, a diákönkormányzat, a szülők, az utazást Aleksza Zoltán tették lehetővé.
Nagyon köszönjük a segítségüket!