Zrínyi Ilona Matematikaverseny

2017. február 17.

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola valamennyi dolgozója minden évben lelkesen és nagy izgalommal készül a matematikaverseny megszervezésére. Ebben az évben 28. alkalommal adott otthont iskolánk e rangos megmérettetésnek.

A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Teleki-Szávai Krisztina a Gyulai Tankerületi Központ igazgatója.

Örömmel és kedves ismerősként üdvözöltük Molnárné Gurzó Katalin kolléganőt, aki a verseny lebonyolításáért és tisztaságáért felelt.

A versenyen összesen 203 tanuló vett részt, melyből 145 fő a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola diákja volt.

Számos tanuló érkezett még a Szegedi Kis István Református Iskolából és a Reményhír Intézményből.

Nagy örömmel láttuk vendégül nyugdíjas kollégáinkat, akik velünk együtt izgultak versenyzőink sikeres feladatmegoldásáért.

Reméljük minél több diákunkat behívják az ünnepélyes eredményhirdetésre.