Tarhosi Jótékonysági Gála

Első alkalommal került megrendezésre Jótékonysági Koncert a Tarhos Iskolájáért Közalapítvány javára, 2017.május 13-án.

A rendezvényt a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tarhosi Tagiskolájának pedagógusai és az iskola szülői munkaközössége szervezte. Az est fővédnöke Kürti Sándor, Tarhos község polgármestere volt. A koncertre közel 300 fő látogatott el, akik támogatójegyek megvásárlásával segítették a kitűzött cél megvalósulását.

Az előadó művészek között köszönthettük Kékkovács Marát, a Palmetta Zenekart, Csordás Ákost és Oláh Leventét, akik a gyerekek javára lemondtak fellépti díjukról. Az est teljes bevételét a Tarhos Iskolájáért Közalapítvány szabadtéri játékok beszerzésére fordítja, melyek a Tarhosi Tagiskola udvarán lesznek lehelyezve.

A szervezők ezúton is köszönik minden előadónak, résztvevőnek és támogatónak a szervezésben nyújtott segítséget és az anyagi hozzájárulást.