Tudásbajnokság

Iskolánk tehetséggondozói munkájának egyik terepe a Tudásbajnokság levelezős versenye. Ebben a tanévben 44 tanuló oldotta meg a többfordulós feladatlapokat, s küldte be a Bendegúz Akadémiához magyar nyelvből, matematikából, környezetismeretből, angol nyelvből. A legeredményesebbek a megyei döntőben, a békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskolában mérhették össze tudásukat más intézményből érkezett gyerekekkel.

Tanulóink közül kiemelkedő eredményt értek el:

• Öreg Álmos - 1. osztályos matematikából 3. helyezett (felkészítője Szűcs Éva)
  • Holland Eszter - 2. osztályos anyanyelvből 4. helyezett,
  • Károlyi Laura - 2. osztályos anyanyelvből 6. helyezett (felkészítőjük Borosné Korcsok Eszter)
  • Szabó Áron - 2. osztályos környezetismeretből 6. helyezett,
  • Szöllősi Dóra - 2. osztályos környezetismeretből 7. helyezett (felkészítőjük Csorba Jánosné)
  • Karmanóczki Hédi - 3. osztályos környezetismeretből 2. helyezett (felkészítője Gyurovits Katalin), anyanyelvből 4. helyezett (felkészítője Tarkovács Gréta)
  • Karmanóczki András - 4. osztályos környezetismeretből 6. helyezett (felkészítője Felegyiné Oláh Anikó)
  • Kendrella Ákos - 4. osztályos matematikából 6. helyezett (felkészítője Szabados Éva)
  • Aleksza Fanni - 6. osztályos anyanyelvből 4. helyezett,
  • Római Dóra - 6. osztályos anyanyelvből 1. helyezett, országos döntős (felkészítőjük Hegedűsné Kocsis Ildikó)
  • Uhrmann Kristóf - 7. osztályos anyanyelvből 2. helyezett (felkészítője Ráczné Erdei Krisztina)
  • Aleksza Lili - 8. osztályos anyanyelvből 2. helyezett, országos döntős,
  • Nagy Gábor - 8. osztályos anyanyelvből 4. helyezett (felkészítőjük Dr. Szatmáriné Kocsok Anna)

A versenyzőknek és felkészítőiknek gratulálunk, további sikereket kívánunk!