A Tudásbajnokság országos döntőjén vettünk részt

A tudás, felkészültség próbája és ünnepe volt a Tudásbajnokság országos döntője, melyet május 20-án Szegeden rendeztek meg. 757 diák oldotta meg a döntő feladatait, közülük 64-en több tantárgyból is bizonyíthatták rátermettségüket. A döntő központi helyszíne a nagy világversenyeknek is méltó helyszínt biztosító Szegedi Városi Sportcsarnok volt, ahol egész napos programmal várták a versenyzőket és az őket elkísérő szülőket, pedagógusokat.

A Tudásbajnokság megyei fordulóján Római Dóra 6. c osztályos tanuló anyanyelv tantárgyból kimagasló eredménnyel 1. helyezést ért el, így képviselhette az országos döntőn nemcsak iskolánkat, hanem Békés megyét is. Dóra alapos felkészültséggel látott neki a versenynek, és remekül teljesített, a 15. helyezést érte el.

Büszkék vagyunk rád!

Gratulálunk!