Diákolimpiai versenyeredmény

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola sportiskolai csapata a hét végén, Budapesten a Játékos Sportverseny második országos elődöntőjén vett részt.
A diákolimpiai versenyen csapatunk Szombathely, Pécs, Hatvan és Törökbálint városok versenyzőivel küzdött meg ezen a napon.

A jó hangulatú és sportszerű verseny végén a 3. helyezést sikerült megszerezniük a békési gyerekeknek, amely egyúttal az országos helyosztó rangsorában a 9. helyezést jelentette számukra.

Igaz, hogy iskolánk csapatának végül nem sikerült bejutnia a két hét múlva zajló országos döntő szereplői közé, de kisvárosi iskolaként számos nagyváros iskoláját megelőzve - az első 10 között végezve -, szép teljesítményt nyújtott.

A budapesti elődöntőre elkísérte versenyzőinket igazgató asszonyunk Deákné Domonkos Julianna is, aki együtt szurkolt a szülőkkel. Kilátogatott a rendezvényre még Hepp Klári, névadónk fiának özvegye is, aki az eredményhirdetés után süteményekkel kedveskedett a gyerekeknek.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőiknek! Köszönjük a szülők támogató segítségét!