Beiskolázási fórum

2018. december 13.

2018. december 13-án este tartottuk iskolánkban a jövő tanév első osztályaiba készülő gyerekek szüleinek a beiskolázási fórumunkat. A fórumon az érdeklődő szülőknek először Deákné Domonkos Julianna intézményvezető asszony iskolabemutató tájékoztatója hangzott el, majd Bartyik Gitta szakszerű tájékoztatója következett a gyermekek iskolaérettségéről.

Az iskola életét és a pedagógusok nevelő – oktató munkáját bemutató rövidfilm megtekintése után Barna Zoltán intézményvezető-helyettes az alsó tagozatunkon elérhető lehetőségekről és az ott folyó szakmai munkáról beszélt.

A leendő osztálytanítók személyes bemutatkozása, a velük való közvetlen konzultáció, valamint a tantermek megtekintése zárta a szülők számára a rendezvényt.

Videó:

Galéria (klikk)