Interaktív „Zöldülj, fordulj!” kiállítás a Hepp Iskolában

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában 2018. február 8-án minden évfolyamunkat érintő „Zöldülj, fordulj!” szemléletformáló egésznapos interaktív vándorkiállítás, bemutató és bioétel kóstoló zajlott, amely a Fenntartható Térségért Alapítvány közreműködésével és a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával valósult meg.

Az alapítvány munkatársai több állomáson ismertették a tanulóinkkal a környezetünk védelmének, a fenntarthatóság kiépítésének és megőrzésének esélyeit és társadalmi feladatait.

ÖKO iskolaként fontosnak tartjuk a gyermekek tudásának folyamatos bővítését és mélyítését.

A témanap interaktív bemutatóin mind a 647 diákunk részt vett.

Az egyesület ajándékcsomagot is adományozott intézményünknek, mellyel tovább tudjuk a környezetvédelem fontosságára nevelni tanulóinkat.

Galéria (klikk)