Ballagó nyolcadikos osztályaink




8.a osztály

 

Első sor: Juhász Bence - úszás, Csikós Péter - földrajz, Magyar Zoltán, Fekete Márk Erik, Bereczki Péter, Szigeti Béla, Balázs Attila, Gábor Norbert, Balog István, Pap János, Varga István - fizika, Geletei László - angol nyelv, Puskás Károly - testnevelés.
 
Második sor: Kisné Sajben Kitti - magyar-irodalom, Alekszáné Lipták Éva - matematika, Fejér Henrik Sándor, Nagy Máté, Faragó Zalán István, Vozár Sándor, Római Norman Attila, Gedei Márk, Nagy Ákos, Korcsok Dániel, Nagyné Hidvégi Mária - etika, Marton-Laurinyecz Éva - úszás,  Dobi István - úszás, Paulcsikné Budás Gabriella - technika.
 
Harmadik sor: Dézsi-Budai Erzsébet - angol nyelv, Királyné Fehér Ágnes - ének-zene, Ildikó - D. Nagyné Makovei Ildikó - angol nyelv, Sántháné Tokaji Mária - matematika, Szöllősiné Samu Erzsébet - matematika, Jagri Daniella, Surman Krisztina Auróra, Lovas Laura Leila, Herceg Letícia, Balázs Zsanett, Nagy Gáspár Fanni, Nagy Liliána, Jagri Laura , Barta Lilla, Dávidné Gyarmati Zsuzsanna - rajz, Borosné Kis Rebeka - angol nyelv, Kovácsné Sas Éva - könyvtáros, Király Gyula - informatika, kémia.
 
Alsó sor: Hegyesiné Szűcs Magdolna - tanító, Szabó Ágnes - tanító, Ráczné Erdei Krisztina - történelem, irodalom, nyelvtan , Barna Zoltán - igazgatóhelyettes, Deákné Domonkos Julianna - A Dr. Hepp Ferenc ÁLtalános Iskola intézményvezetője, Karácsné Sárközi Dóra - biológia, testnevelés, osztályfőnök, Farkas Lászlóné - nyugalmazott igazgató, Vidáné Endrődy Ildikó - igazgatóhelyettes, Samu Hedvig - igazgatóhelyettes, Szabóné Kovács Eszter - tanító, Szabóné Uhrmann Zsuzsanna - ének-zene

 


 

8.b osztály

 

Felső sor: Sántháné Tokaji Mária - Erkölcstan, Reszelő Tivadar Zsolt, Rigler Attila, Varga István, Almási Tamás, Szigeti László Adrián, Vidovenyecz Bálint György, Veres Barnabás Dezső, Kun Róbert, Lipcsei Gábor, Varga István - fizika, technika, Geletei László - angol nyelv, Dobi István - testnevelés
 
Második sor: Szabó Ágnes - tanító, Szöllősiné Samu Erzsébet - matematika, Alekszáné Lipták Éva - matematika, erkölcstan, Gólya Gréta, Kelemen Zsuzsa, Ilyés Enikő, Boros Viktória, Sivó Kamilla, Szabó Éva Rebeka, Kun Tímea, Hagymási Csilla Viktória, Marton-Laurinyecz Éva - testnevelés, Samuné Nagy Katalin - testnevelés, Kenyeres Gyöngyi - matematika, D. Negyné Makovei Ildikó - angol nyelv
 
Harmadik sor: Paulcsikné Budás Gabriella - technika, Dézsi-Budai Erzsébet - angol nyelv, Hegedűsné Kocsis Ildikó - történelem irodalom, nyelvtan, Hegyesiné Szűcs Magdolna - tanító, Hagymási Nina Marianna, Sörös Vivien Laura, Pepó Barbara Lívia, Balog Laura Petra, László Csenge, Karácson Anita Cintia, Juhos Csenge, Szalkai Zsófia Veronika, Dávidné Gyarmati Zsuzsanna, Nagyné Hidvégi Mária, Kovácsné Sas Éva - könyvtáros, Király Gyula - kémia, informatika
 
Negyedik sor: Nyesténé Kárp Anna - tanító, Takácsné Gregus Mária - tanító, Királyné Fehér Ágnes - nyelvtan, irodalom, ének-zene, Barna Zoltán - igazgatóhelyettes, Deákné Domonkos Julianna - a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetője, Csikós Péter - osztályfőnök, biológia, földrajz, Bartyik Mihályné - osztályfőnök, angol nyelv, Farkas Lászlóné - nyugalmazott igazgató, Vidáné Endrődy Ildikó - igazgatóhelyettes, Samu Hedvig - igazgatóhelyettes, Szabóné Uhrmann Zsuzsanna - ének-zene

 


 

8.c osztály

 

Felső sor: Sántháné Tokaji Mária - matematika, Csikós Péter - biológia, földrajz, Uhrmann Kristóf, Bárány Balázs, Hegedűs László, Szabó Bence Márk, Vad Péter, Vágási Soma, Szabó Bence Péter, Balog Patrik, Varga István - fizika, technika, informatika, Geletei László - angol, Dobi István - testnevelés
 
Második sor: Szöllősiné Samu Erzsébet - matematika, technika, Andor Zoltán, Nyeste Dávid, Horváth Patrik, Köpe Viktória Dzsenifer, Kovács Emese, Ilyés Lili, Szemenyei Mariella, Kónya László, Ilyés János, Samuné Nagy Katalin, Borosné Kis Rebeka, Kenyeres Gyöngyi - matematika
 
Harmadik sor: Paulcsikné Budás Gabriella - technika, Királyné Fehér Ágnes - ének-zene, Hegedűsné Kocsis Ildikó - magyar, történelem, Szabó Ágnes - tanító, Kiss Réka Luca, Kiss Zita Virág, Kecskés Melinda Angéla, Polgár Nóra, Vida Borbála, Szabó Ágnes, Juhász Kitti, Csökmei Petra, Pősze Nikolett Szilvia, Dávidné Gyarmati Zsuzsanna - matematika, rajz, Puskás Károlyné - német, angol, történelem, Fehérné Sas Éva - könyvtáros, Király Gyula - informatika, kémia, fizika
 
Alsó sor: Veres Zsolt - testnevelés, Gyurovits Katalin - tanító, Ráczné Erdei Krisztina - magyar, történelem, Barna Zoltán - igazgatóhelyettes, tanító, Deákné Domonkos Julianna - A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetője, tanító, Alekszáné Lipták Éva - tanár, tanító, Farkas Lászlóné - nyugalmazott igazgató, Vidáné Endrődy Ildikó - igazgatóhelyettes, tanító, Samu Hedvig - igazgatóhelyettes, tanár, Szabóné Uhrmann Zsuzsanna - ének-zene