Olvasási verseny

Az olvasás segít elhelyezni magadat a világban és a társadalomban” - vallja Joanne Harris.

A 2017/18-as tanévben iskolánk 4.c osztály tanulói olvasási versenyben vettek  részt. A diákoknak a szabadidejükben elolvasott könyveket kellett bemutatni társaiknak. Sokan olvastak népszerű sorozatokat, mint pl. Egy ropi naplója, vagy a Varázslatos fakuckó sorozat könyveit, de voltak ismeretterjesztő olvasmányok is. Kiemelkedően sokat, összesen 15 művet olvasott el Dihen Ferenc és ezzel az első helyezett lett, a Grebb étterem felajánlását nyerte. Második helyen Karmanóczki Hédi végzett, szintén a Grebb felajánlásból hamburgerezhet. Durkó Kristóf pedig a harmadik legtöbbet olvasó diák lett, nyereménye a Dübögő Pizzéria felajánlása, egy óriás pizza. Kittlinger Bence és Balog Molli szintén sok könyvet forgattak, jutalmuk egy fagyi Nagy Lajos cukrász felajánlásából.

Köszönjük a GREBB, a DÜBÖGŐ PIZZÉRIA és NAGY LAJOS CUKRÁSZDA felajánlásait, hogy segítségükkel jobban tudjuk motiválni és jutalmazni a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola diákjait.

Jó pihenést és sok jó könyvet kívánunk a nyárra, hiszen az olvasás létezésmód.