Iskolai sportnap

2018. szeptember 28-án, iskolánkban az Európai Diáksportnap keretein belül különböző sporttal kapcsolatos játékokat szerveztünk a diákjainknak. A felsős tanulóink 2018 métert futottak az iskolánk melletti Körös partján.

Az Európai Diáksportnaphoz kapcsolódva nebulóink két osztállyal (5.e,6.b) részt vettek az Urkom tanyán megrendezett sportnapon.
Kerékpárral érkeztek a gyerekek a tanyára testnevelő tanáraik segítségével (Karácsné Sárközi Dóra és Puskás Károly).

A lovak és más háziállatok megtekintése után, standfocibajnokságot bonyolítottunk le vegyes (fiú-lány) csapatokkal.

A tornán megmérkőztünk más település intézmények csapataival is, ahol iskolánk 5.e osztályos tanulóiból álló „GYÉMÁNTOK” fantázia nevű csapata győzedelmeskedett.

Köszönjük Urkom Szilviának az invitálást!

Az alsósok számos játékban - kosárra dobás, lábteke, falmászás, hullahoppozás - mérhették össze tudásukat. Eközben néhány vállalkozó szellemű alsós osztály lesétálta a felsősök által lefutott kört.

Galéria (klikk)