Városi szavalóverseny


2019. április 8-án 14 órától az alsó tagozatosok szavaltak a könyvtárban. Az 1-2. osztályosok kategóriájában 20 nevezés érkezett, a 3. osztályosok 14-en, a 4. osztályosok 16-an versenyeztek.


A helyezések az egyes korcsoportokban:


1. osztályosok
I. helyezés: Balogh Joel (Reményhír Int.)
II. helyezés: Kiss Zoé (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)
III. helyezés: Csepregi Jázmin (Sz. K. I. R. Á. I.)
különdíj: Farkas Ádám (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola), Sebestyén Ádám (Sz. K. I. R. Á. I., Rákóczi út)

 

2. osztályosok
I. helyezés Dihen Kata Dorina (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola), Kis Csenge (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)
II. helyezés: Gregorics-Nagy Zita (Sz. K. I. R. Á. I., Rákóczi út)
III. helyezés: Sívó Irén Anita (Sz. K. I. R. Á. I., Rákóczi út)
különdíj: Nagy Edina Éva (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)

 

3. osztályosok
I. helyezés: Somlyai Zsófi (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)
II. helyezés: Metz Janka (Reményhír Int.)
III. helyezés: Boda Máté (Sz. K. I. R. Á. I.), Fekete Mercédesz (Sz. K. I. R. Á. I., Rákóczi út)
különdíj: Öreg Álmos (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)

 

4. osztályosok
I. helyezés: Mahovics Tamás (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)
II. helyezés: Gajdács Gábor (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola)
III. helyezés: Nagy László Dániel (Reményhír Int.)
különdíj: Braun Melinda (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola), Vértes László (Sz. K. I. R. Á. I.)

 

Kiss Zoé - II. helyezés (1. osztály)
Farkas Ádám - különdíj (1. osztály)
Dihen Kata Dorina - I. helyezés (2. osztály)
Kis Csenge - I. helyezés (2. osztály)
Nagy Edina Éva - különdíj (2. osztály)
Somlyai Zsófi - I. helyezés (3. osztály)
Öreg Álmos - különdíj (3. osztály)
Mahovics Tamás - I. helyezés (4. osztály)
Gajdács Gábor - II. helyezés (4. osztály)
Braun Melinda - III. helyezés (4. osztály)

 

2019. április 9-én 15 órától a felső tagozatosok versenyeztek a városi könyvtárban. Az 5-6. osztályosok kategóriájában 13 diák, a 7-8. osztályosoknál pedig 6 fő nevezett.


Helyezések:


5-6. osztályosok
I. helyezés: Gyucha György (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 6. oszt.)
II. helyzés: Mester Loránd (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 5. oszt.)
III. helyezés: Joó Dániel (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 5. oszt.), Oláh Anna (Zilah, 5. oszt.)
különdíjasok:
Antóni Katrin (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 6. oszt.)
Kulcsár Tímea Dóra (Zilah, 5. oszt.)
Szabados Szilárd (Sz. K. I. R. Á. I. 6. oszt.)
Szilágyi Zsanett (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 5. oszt.)

 

7-8. osztályosok
I. helyezés: Nagy Ágnes (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 8. oszt.)
II. helyzés: Takács Zsolt (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 8. oszt.)
III. helyezés: Lipták Adél (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 8. oszt.)
különdíj: Rucz Barnabás (Sz. K. I. R. Á. I. 8. oszt.)

 

Mester Loránd - II. helyezés (5-6. osztály)
Joó Dániel - III. helyezés (5-6. osztály)
Nagy Ágnes - I. helyezés (7-8. osztály)
Takács Zsolt - II. helyezés (7-8. osztály)