Barátságról és szeretetről készültek alkotások

Alkotó gyermekeket jutalmazott a Békéscsabai Jókai Színház.

Weber Kristóf és Zalán Tibor sHÓwKIRÁLYNŐ című zenés mesejátékának közönségét kérték arra, hogy "társuljanak" a történet főhőséhez, Gerdához, barangoljanak vele a mese világában. Engedjék szárnyalni a fantáziájukat, és készítsenek valami olyan meglepetést, ami számukra a barátságot és a szeretetet jelenti.

Megyeszerte több iskolából is jelentkeztek a megmérettetésre, így aztán az előadásokra érkező gyerekek rendre magukkal hozták az elkészült alkotásaikat, amelyeket a színház előcsarnokában állítottak ki a szervezők. Ezeket később szakmai zsűri értékelte, mely alapján díjazták a műveket.

A hétfő délutáni eredményhirdetésen a különdíjasok között köszöntötték iskolánk, a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola két tanulóját, Csikós Lili 3.c és Ollári Anna 4.a osztályos diákokat.

Szeretettel gratulálunk!