Ifjúsági vetélkedőt tartottak Békéscsabán

Iskolánkból 2019. november 7-én 14 tanuló vett részt a Jeune Courage által megrendezett II. Négyszögletű Kerekasztal elnevezésű ifjúsági érdekképviseleti vetélkedőn, ami a Gál Ferenc Főiskola Gazdasági Karán került megrendezésre.

Tanulóinkon kívül békéscsabai, mezőberényi és szeghalmi diákok is képviseltették magukat.

A rendezvény fő tematikája a környezettudatosság volt. Játékos feladatok során mérhették össze tudásukat a résztvevők ezen az ifjúsági vetélkedőn, ami interaktív formában történt.

A szervezőknek az volt a célja, hogy felhívják a diákok figyelmét a klímaválságra és a környezettudatosságra, valamint erősítsék a fiatalok társadalmi részvételét, környezetük iránti nyitottságát.
A rendezvényt vetélkedő zárta le. Az eredményhirdetésen örömmel vehettek át iskolánk diákjai két elismerést is.

Legfiatalabb résztvevőként elnyertük a „Legfelkészültebb” csapat címet is, melyre nagyon büszkék vagyunk, ami iskolánk nevelési tevékenységének példás eredménye.

Galéria (klikk)