A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola harmadszor kapta meg a Boldog Iskola címet

Szeptember 18-án Budapesten a Kongresszusi Központban rendezték meg idén a címátadó ünnepséget, melyen Deákné Domonkos Julianna intézményvezető és három pedagógus: Tarkovács Gréta, Szűcs Éva Edina és Kovácsné Sas Éva tanárnők vehették át az oklevelet.

Az oklevél mellé szakmai útmutatót is kaptak a Jobb Veled a Világ Alapítványtól: Boldogságóra programot. A tanév során e program a 2.b, a 4.a és a 6.c osztályban fog megvalósulni. A nyár folyamán 30 órás módszertani továbbképzést szerveztek Békéscsabán.

Az ott szerzett tudást és tapasztalatokat bemutató óra keretében megosztottuk az érdeklődő kollégákkal. „A hála gyakorlása” címmel boldog könyvtárhasználati óra zajlott a 6.c osztályban. A bemutató órán az iskola pedagógusain kívül a Fürkész Központi Óvodából is érkeztek vendégek. A Fürkész Ovi is megkapta a Boldog Óvoda címet, így sikeres lehet az együttműködés területen is.

Galéria (klikk)