Alkotópályázati sikerek a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában

A Békési Fiatalokért Egyesület Békésen élő 10-18 éves fiataloknak az egyesület tevékenységét kifejező logó tervezésére írt ki pályázatot. A pályamunkák közül az egyesület vezetése Hegedűs Boglárka 8. b osztályos tanuló tervét választotta sajátjának.
A közönségszavazatuk nyertese Szabó Petra 7. b osztályos tanuló munkája lett.

A Rendőrség ebben az évben a hagyományos Közlekedésbiztonsági rajzpályázatán csoportmunkában készült nagyméretű alkotásokat várt, melyek a szabályos közlekedést ábrázolják. A karanténhelyzet miatt a kistérségi fordulót nem rendezték meg. A megyei fordulóban a beérkezett pályamunkák közül díjazott lett a rajzszakkör alkotása is, melynek készítői: Dancs Ilona 7. c, Faragó Beatrix 7. c és Hegedűs Boglárka 8. b osztályos tanulónk. Az eredményhirdetés a járvány elmúltával szeptemberben várható a Csaba Centerben.

Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítőiknek!