Decemberi tájfutás a Hepp-Iskolában

December 16-án ismét rendhagyó testnevelés órákra került sor a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában. A CSIPA SE Tájfutó Egyesület vezetője Szűcs Péter ismét iskolánkba látogatott. Korábbi látogatásai során a teremtájfutást mutatta be a gyerekeknek. A mostani alkalommal pedig, a szabadban, az iskola udvarán telepített tájfutó pontokat kellett megkeresniük a tanulóinknak.

A gyerekek négy, eltérő nehézségű pályán mérhették össze tudásukat, gyorsaságukat.
Az ügyesebbek ezen felül, térkép nélkül, emlékezetből is teljesíthették a pályákat vagy váltóverseny formájában kereshették meg a pontokat.
A diákoknak nagyon tetszett a szokásostól eltérő óra, nagy lelkesedéssel végezték a feladatokat.
Szűcs Péter örömére jó néhány tanuló érdeklődést mutatott a versenyszerűen végezhető tájfutás iránt.