Úszás Diákolimpia


2019. december 10-én alapszintű Úszás Diákolimpiát rendeztünk a békési uszodában. Az eseményen nagyon sikeresen szerepeltek sportiskolás tanulóink, akik így kivívták a részvételt a Békéscsabán megrendezésre kerülő megyei döntőn, ahol reményeink szerint hasonlóan jó eredménnyel képviselik a Dr. Hepp Ferenc Iskolát és Alapfokú Művészeti Iskolát.
Az eseményt megtisztelte Vincze József a Magyar Diáksport Szövetség Dél-Alföldi Régió vezetője is, aki az eredményhirdetésnél a megérdemelt érmeket adta át.
Szeretnénk megköszönni Erdélyi Imola Erzsébetnek a Békési Gyógyászati Központ és Gyógyfürdő igazgatójának, hogy biztosította számunkra a létesítményt.

 

 

1. helyezést elért tanulóink:

  • Kis Norbert                        4.c          50m gyorsúszás, 50m hátúszás
  • Somlyai Csenge                               7.a          100m gyorsúszás
  • Mester Loránd                 6.c          100m gyorsúszás
  • Pankotai Anna                  7.a          100m gyorsúszás
  • Gyucha György                7.a          100m gyorsúszás
  • Kendrella Bence              3.b         50m mellúszás
  • Szabó Kata Zsófia            5.d         50m mellúszás
  • Kálmán Enikő                    7.a          100m mellúszás

 

2. helyezést elért tanulóink:

  • Kendrella Bence              3.b         50m gyorsúszás
  • Szabó Kata Zsófia            5.d         50m gyorsúszás
  • Nyeste Lilla Bernadett  7.a          100m gyorsúszás
  • Tatár Péter                        6.b         100m gyorsúszás
  • Szabó Luca                         7.c          100m gyorsúszás
  • Pikó Balázs                         8.c          100m gyorsúszás
  • Kendrella Máté                3.b         50m mellúszás
  • Lipták Lilla                          6.c          100m mellúszás
  • Kendrella Máté                3.b         50m hátúszás

 

3. helyezett tanulóink:

 

  • Molnár Zsolt                     4.c          50m gyorsúszás, 50m hátúszás
  • Kálmán Enikő                    7.a          100m gyorsúszás
  • Simon-Fiala Máté           8.c          100m gyorsúszás
  • Domokos Milán               5.d         50m mellúszás
  • Pankotai Anna                  7.a          100m mellúszás

 

Gratulálunk nekik!