Órarendek 5-8. osztályig - 2. félév (2015/16)

 

5.a 6.a 7.a 8.a
5.b 6.b 7.b 8.b
5.c 6.c 7.c 8.c
    7.d  

 

5.a - of: Dobi István

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magyar Informatika Magyar Rajz Matematika
2 Magyar Osztályfőnöki Magyar Technika Ének
3 Testnevelés Természetismeret Angol/Német Történelem Rajz
4 Angol/Német Történelem Matematika Angol/Német Testnevelés
5 Matematika Etika Testnevelés Matematika Testnevelés
6 Emelt matematika Tanulás módszertan Testnevelés Testnevelés Természetismeret

5.b - of: Varga István

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Rajz Hon- és Népismeret Osztályfőnöki Angol Matematika
2 Testnevelés Magyar Testnevelés Magyar Angol
3 Magyar Történelem Természetismeret Ének Testnevelés
4 Technika Angol Matematika Történelem Magyar
5 Matematika Testnevelés Informatika Matematika  
6 Angol Testnevelés Etika Természetismeret  

5.c - of: Puskásné Pásztor Ildikó

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Természetismeret Angol Történelem Magyar Matematika
2 Testnevelés Természetismeret Testnevelés Magyar Rajz/
Hon- és Népismeret
3 Magyar Ének Informatika Angol Testnevelés
4 Magyar Történelem Matematika Rajz Angol
5 Matematika Testnevelés Technika Matematika  
6 Matematika/
Informatika
Testnevelés Osztályfőnöki Erkölcstan  

6.a - of: Karácsné Sárközi Dóra

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matematika Ének Testnevelés Természetismeret Magyar
2 Természettudományos gyakorlat Történelem Rajz Angol Matematika
3 Magyar Angol Magyar Matematika Angol
4 Természetismeret Informatika Történelem Technika Testnevelés
5 Angol Magyar Matematika Testnevelés Etika
6 Testnevelés     Testnevelés Osztályfőnöki

6.b - of: Bartyik Mihályné

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matematika Történelem Angol Angol Magyar
2 Természetismeret Magyar Testnevelés Magyar Matematika
3 Informatika Angol Természetismeret Matek Technika
4 Technika Természettudomány Ének Etika Történelem
5 Magyar Testnevelés Matematika Osztályfőnöki Rajz
6 Angol Testnevelés     Testnevelés

6.c - of: Alekszáné Lipták Éva

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matematika Természettudomány Természetismeret Erkölcstan Történelem
2 Rajz Angol/
Német
Testnevelés Magyar Matematika
3 Természetismeret Emelt matek/
Informatika
Történelem Matematika Osztályfőnöki
4 Testnevelés Magyar Angol/Német Ének Informatika
5 Magyar Testnevelés Matematika Angol/
Német
Technika
6 Magyar Testnevelés Emelt matek   Testnevelés

7.a - of: Nagyné Hidvégi Mária

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Testnevelés Biológia Matematika Történelem Emelt Matek
2 Informatika Matematika Földrajz Matematika Magyar
3 Rajz Magyar Fizika Magyar Tanulásmódszertan
4 Matematika Testnevelés Angol Magyar Kémia
5 Angol Földrajz Történelem Testnevelés Angol
6 Kémia Ének Technika Testnevelés Erkölcstan

7.b - of: Sántháné Tokaji Mária

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Angol Fizika Matematika Történelem Angol
2 Magyar Matematika Magyar Matematika Informatika
3 Magyar Történelem Magyar Testnevelés Kémia
4 Matematika Ének Testnevelés Testnevelés Rajz
5 Testnevelés Kémia Földrajz Angol Etika
6 Biológia Osztályfőnöki Angol Biológia Technika

7.c - of: Dávidné Gyarmati Zsuzsanna

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Fizika Angol/Német Matematika Földrajz Informatika/
Matematika
2 Magyar Matematika Magyar Matematika Kémia
3 Magyar Biológia Magyar Testnevelés Ének
4 Matematika Rajz Testnevelés Testnevelés Technika
5 Testnevelés Történelem Angol Történelem Etika
6 Osztályfőnöki Földrajz Kémia Angol Informatika

7.d - of: Szöllősiné Samu Erzsébet

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Testnevelés Földrajz Informatika Kémia Fizika
2 Magyar Angol Matematika Angol Történelem
3 Matematika Magyar Rajz Testnevelés Magyar
4 Angol Matematika Technika Testnevelés Osztályfőnöki
5 Történelem Fizika Magyar Matematika Biológia
6 Matematika Kémia Testnevelés Ének Etika

8.a - of: Szatmáriné Kocsor Anna

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Történelem Magyar Magyar Fizika Magyar
2 Angol Magyar Matematika Történelem Technika
3 Matematika Testnevelés Angol Biológia Angol
4 Informatika Kémia Rajz Földrajz Matematika
5 Fizika   Biológia Testnevelés Testnevelés
6 Ének   Osztályfőnöki   Testnevelés

8.b - of: Jakucs Gyöngyi

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Informatika Kémia Testnevelés Fizika Biólógia
2 Emelt matematika/
Angol
Testnevelés Emelt angol/
Matematika
Testnevelés Testnevelés
3 Emelt angol/
Matematika
Fizika Emelt matematika/
Angol
Történelem Emelt matematika/
Angol
4 Magyar Történelem Magyar Magyar Emelt angol/
Matematika
5 Földrajz Emelt matematika/
Angol
Magyar Földrajz Média
6 Testnevelés Technika Ének Emelt matematika Rajz

8.c - of: Samu Hedvig

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magyar Történelem Kémia Magyar Testnevelés
2 Matematika Fizika Angol Testnevelés Testnevelés
3 Angol Magyar Matematika Technika Matematika
4 Ének Földrajz Biológia Fizika Angol
5 Rajz Matematika/
Informatika
Magyar Biológia  
6 Testnevelés Média Informatika Matematika  
7 Testnevelés   Osztályfőnöki    

 

 

 

Letölthető órarendek

(katt a google logóra)