Pedagógusaink a 2018/19-es tanévben

 

Deákné Domonkos Julianna

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetője

tanító
népművelő

Fogadóóra:
kedd, csütörtök 10:00-12:00

Samu Hedvig

Barna Zoltán

Vidáné Endrődy Ildikó

intézményvezető-helyettes

tanár

Fogadóóra:
csütörtök 09:00-11:00

 

intézményvezető-helyettes

tanító

Fogadóóra:
hétfő 10:00-11:00

 

intézményvezető-helyettes

tanító

Fogadóóra:
csütörtök 09:00-11:00

 

 


 

   

Ábelné Wagner Andrea

Alekszáné Lipták Éva

Alt-Kiss Klaudia

Barna Zoltánné

Békési Katalin

tanító
tanító/tanár
matematika
tanár
tanító
gyógypedagógus
tanító
Fogadóóra:
hétfő 11:00-12:00
Fogadóóra:
hétfő 8:00-9:00
Osztályfőnök - 5.a
Fogadóóra:
szerda 11:00-11:45
Fogadóóra:
péntek 11:00-12:00
Osztályfőnök - 2.c
Fogadóóra:
Hétfő 10:00-10:45
Osztályfőnök - 2.a

 

Bondárné Takács Judit

Borosné Kiss Rebeka

Borosné Korcsok Eszter

Budainé Baji Ibolya

Csábiné Kovács Marianna

tanító
tanár
idegen nyelv
tanító
tanító
tanító
Fogadóóra:
kedd 16:00-17:00
Osztályfőnök - 3.c
Fogadóóra:
szerda 07:15-08:00
Osztályfőnök - 5.b
Fogadóóra:
hétfő 16:00-16:45
Osztályfőnök - 4.b
Fogadóóra:
kedd 16:00-17:00
Osztályfőnök - 3.b
Fogadóóra:
péntek 11:55-12:40

 

Csikós Péter

Csorba Jánosné

Dávidné Gyarmati Zsuzsanna

Dézsi-Budai Erzsébet

Dobi István

tanár
biológia-földrajz
tanító
technika
tanár
matematika-rajz
Felsős diákönkormányzati vezető
tanár
Idegen nyelv
tanár
testnevelő
Fogadóóra:
csütörtök: 13:45-14:30
 
Fogadóóra:
péntek 11:00-11:45
 
Fogadóóra:
péntek 11:55-12:40
Osztályfőnök - 6.c
 
Fogadóóra:
csütörtök 10:00-10:45
Osztályfőnök - 8.a

 

 

Domokosné Tarr Erzsébet

Dr. Szatmáriné Kocsor Anna

Felegyiné Oláh Anikó

Fesető Eszter

Gajdács-Pusztai Dalma

gyógypedagógus
tanár
magyar-történelem
tanító
tanító
fejlesztő
tanító
Fogadóóra:
hétfő 11:00-11:45
Fogadóóra:
hétfő 7:15-8:00
Osztályfőnök - 7.c
Fogadóóra:
szerda 16:00-17:00
Osztályfőnök - 3.d
Fogadóóra:
szerda 16:00-16:45
Osztályfőnök - 4.d
Fogadóóra:
szerda 16:00-17:00

 

Gyurovits Katalin

Hegedűsné Kocsis Ildikó

Hegyesiné Szűcs Magdolna

Inokai Éva

Izsó Hunor

tanító
tanár
magyar-történelem
tanító
angol nyelv
Alsós diákönkormányzati vezető
tanító
tanító
Fogadóóra:
hétfő 11:00-11:45
Osztályfőnök - 1.b
Fogadóóra:
kedd 9:00-9:45
Osztályfőnök - 6.b
Fogadóóra:
szerda 9:00-9:45
Fogadóóra:
hétfő 16:00-17:00
Osztályfőnök - 4.a
Fogadóóra:
szerda 9:00-9:45
Osztályfőnök - 1.b

 

 

 

Juhász Bence

Karácsné Sárközi Dóra

Kenyeres Gyöngyi

Király Gyula

Kisné Sajben Kitti

tanár
testnevelő
tanár
testnevelés-biológia
tanár
matematika
tanár
kémia-fizika-informatika stúdióvezető
tanár
magyar-történelem
Fogadóóra:
szerda 9:00-9:45
Fogadóóra:
kedd 11:00-11:45
Osztályfőnök - 5.e
Fogadóóra:
hétfő 11:00-11:45
Fogadóóra:
szerda 10:00-10:45
Fogadóóra:
csütörtök 11:00-11:45

 

   

Kohutné Oláh Mariann

Kovács Szilvia

Kovácsné Sas Éva

Licskáné Polgár Márta

Mészáros Anna

tanító
tanár
angol
könyvtárostanár
tanító
tanító
Fogadóóra:
hétfő 11:00-11:45
Fogadóóra:
péntek 11:00-11:45
Fogadóóra:
szerda 8:00-9:00
Fogadóóra:
kedd 16:00-17:00
Fogadóóra:
kedd 07:15-08:00

 

Molnár Sándor Zoltánné

Nagy Ibolya

Nagyné Hidvégi Mária

Okányiné Gregorics Erzsébet

Pankotai Magdolna

tanító
tanító
tanár
biológia-földrajz
gyógypedagógus
tanító
Fogadóóra:
hétfő 16:00-17:00
Osztályfőnök - 3.a
Fogadóóra:
szerda 16:00-17:00
Osztályfőnök - 4.c
Fogadóóra:
csütörtök 9:00-10:00
Osztályfőnök - 5.d
Fogadóóra:
kedd 11:00-12:00
Fogadóóra:
kedd 11:00-12:00
Osztályfőnök - 1.c

 

 

Paulcsikné Budás Gabriella

Puskás Károly

Puskás Károlyné

Ráczné Erdei Krisztina

Sántáné Kis-Kovács Györgyi

tanár
tanító, tanár
testnevelés
diáksportkör vezetője
tanító, tanár
német-angol-történelem
tanár
magyar-történelem
tanító
Fogadóóra:
hétfő 10:00-10:45
Osztályfőnök - 7.a
Fogadóóra:
kedd 12:00-13:00
Fogadóóra:
kedd 12:00-13:00
Osztályfőnök - 8.c
Fogadóóra:
hétfő 10:00-11:00
Osztályfőnök - 7.b
Fogadóóra:
szerda 9:00-10:00
Osztályfőnök - 2.d

 

Sántháné Tokaji Mária

Sinka Ildikó

Suchné Veres Mariann

Szabados Éva

Szabó Ágnes

tanár
matematika-fizika
tanító
gyógypedagógus
tanító
tanító
Fogadóóra:
szerda 10:00-11:00
Osztályfőnök - 6.d
Fogadóóra:
szerda 11:00-11:45
Osztályfőnök - 1.a
Fogadóóra:
péntek 08:00-08:45
Fogadóóra:
kedd 16:00-17:00
Osztályfőnök - 2.b
Fogadóóra:
kedd 10:00-11:00
Osztályfőnök -4.a

 

 

Szabóné Uhrmann Zsuzsanna

Szöllősiné Samu Erzsébet

Szűcs Éva Edina

Tarkovács Gréta

Varga István

tanár
ének-zene
tanár
matematika-technika
tanító
tanító
tanár
technika-fizika-informatika
Fogadóóra:
Fogadóóra:
csütörtök 09:00-10:00
Osztályfőnök - 6.a
Fogadóóra:
szerda 11:00-12:00
Osztályfőnök - 2.a
Fogadóóra:
kedd 13,:45-14:30
Osztályfőnök - 5.c
Fogadóóra:
kedd 11:55-12:40
Osztályfőnök - 8.b

 

     

Varsandán Áron

Veres Zsolt

 

 

 

tanító
tanár
testnevelés
 
 
 
Fogadóóra:
péntek 9:00-9:45
Fogadóóra:
csütörtök 09:00-10:00
 
 

 

Az oldal tetejére