Köszöntünk honlapunkon!

Jó barangolást Békés legrégibb általános iskolájának webhelyén

Cool School News

Novembertől iskolánk weboldalának mellékleteként egy suliújságot indítunk. Ezt az internetes lapot a képen látható kis csoport fogja összeállítani. Olyan tartalmat tervezünk, amely nem csak az iskola eseményeivel foglalkozik, hanem szabadidő, kulturális, technika és sport témában minél több olvasónkat megragadja majd. Mivel a cikkeket gyerekek írják gyerekeknek, forduljatok észrevételeitekkel, javaslataitokkal csoportunk bármely tagjához. Tegyük veletek együtt még érdekesebbé és színesebbé a CSN-t! Segítségeteket köszönettel várjuk!

Kattintsatok ide!

Cikkeink

(2018-2019-es tanév)

Békés megye kincsei

A Békés Megyei Önkormányzat a Békés megyei értékek illetve hungarikumok témakörében vetélkedőt szervezett általános iskolák felső tagozatos továbbá középiskolások 4 fős csapatai részére, három fordulóban.

Alsós farsang

Vándortábor program - 2018 évértékelő Konferencia

Dobi István a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola testnevelő tanára a Miniszterelnöki Kabinetiroda (Révész Máriusz Aktív Magyarországért felelős Kormánybiztos Úr) meghívásának tett eleget.

Futó tábor a Bükkben

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI kajakos tanulói futó táborban vettek részt február első napjaiban a Bükkben Jávorkúton.

Játékos sportverseny országos elődöntő

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI alsós tanulóinak válogatott csapata a megyei döntő második helyezésével indult csatába az országos elődöntőn 2019. január 31-én.

Öko vetélkedő

2019. január 25-én, pénteken délután jó hangulatú ÖKO-vetélkedőt tartottunk az érdeklődő felső tagozatos tanulók számára.

Megyei úszás Diákolimpia

2019.01.30-án rendezték meg a megyei úszás diákolimpiát a békéscsabai Árpád Fürdőben.

Úszás Diákolimpia

2019. január 15-én körzeti Úszás Diákolimpiát rendeztünk a Békési Uszodában.

Mesés játszóház a Hepp-suliban

2019. 01. 19-én szombat délelőtt rendeztük meg iskolánkban az idei beiskolázási játszóházunkat.

Megyei Matematikaverseny

Iskolánk ebben a tanévben először nevezett be a MATEGYE által rendezett Megyei Matematikaversenyre.

Barátságról és szeretetről készültek alkotások

Alkotó gyermekeket jutalmazott a Békéscsabai Jókai Színház.

Horváth János matematika tehetségkutató verseny

Békéscsabán, az Andrássy Gyula Gimnáziumban 2018. november 7-én, délután rendezték meg  pályaválasztó, nyolcadikos tanulóknak matematikából a tehetségkutató versenyt. Iskolánkból négy tanuló vett részt a megmérettetésen.

Játékos Sportverseny Diákolimpia Megyei Döntő

2019. január 9-én Gyulán rendezték meg a Játékos Sportverseny megyei döntőjét.

XII. Polgár Lajos Emlékverseny

2018. december 1-én iskolánk 63 tanulóval vett részt a XII. Polgár Lajos emlékversenyen, amit a Szegedi Kis István Református Gimnázium és Általános Iskola rendezett.

Beiskolázási fórum

2018. december 13-án este tartottuk iskolánkban a jövő tanév első osztályaiba készülő gyerekek szüleinek a beiskolázási fórumunkat.

Itt járt a Mikulás

Dobd a kosárba!

Jótékonysági Bál a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola köszönetét fejezi ki mindenkinek, aki hozzájárult a Jótékonysági bál sikeréhez.

Bolyai Matematika Csapatverseny

A 2018/19.-es tanév első jelentős matematika versenyét rendezték 2018. október 12-én, péntek délután a békéscsabai  Kazinczy Ferenc Általános Iskolában, ahol harmadiktól nyolcadik évfolyamig jelentkezhettek 4 fős csapatok, saját fantázianévvel.

Szabadidős programok a Hepp-iskolában

Intézményünk szakadatlanul keresi annak a lehetőségét, hogy tanítványainknak a szabadidejük eltöltésére hasznos, számukra kedves és érdeklődési körüknek megfelelő programokat biztosítson.

Kolbászt gyúrt a Hepp-suli

Ilyen volt a Mesehét

Hagyományunkhoz híven az idei tanévben is megrendeztük iskolánkban a Mesehetet az alsós kisdiákok számára.

1956-os Forradalom és Szabadságharc - megemlékezés

Az Állatok Világnapja

Hagyományainkhoz híven októberben került megrendezésre iskolánkban az Állatok Világnapját köszöntő vetélkedő. A felsős osztályok 4 fős csapatai vettek részt a jó hangulatú versenyen.

Budapesten járt 100 diák a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolából

Iskolánkban hagyomány, hogy az „Állatok Világnapja” alkalmából felkeressük az Állatkertet, hogy minél többféle állattal megismerkedjenek tanítványaink.

A zene világnapja

A zenei világnap alkalmából iskolánkban már hagyománnyá vált, hogy az alsó tagozatos tanulóinknak a művészeti tagiskolánk pedagógusai hangversenyt rendeznek.

Ismét Boldog Iskola lettünk

2018. október 1-én Tarkovács Gréta, Szűcs Éva Edina és Kovácsné Sas Éva tanárnők Budapesten jártak a „Boldog Iskola” címátadó ünnepségen.

Megyei mesemondó verseny I. helyezés

Dihen Ferenc iskolánk 5. osztályos tanulója 2018. szeptember 28.-án, a Gyulai várban megtartott Mátyás Király Megyei Monda- és Mesemondó Versenyen I. helyezést ért el.

Iskolai sportnap

2018. szeptember 28-án, iskolánkban az Európai Diáksportnap keretein belül különböző sporttal kapcsolatos játékokat szerveztünk a diákjainknak.

Iskolánkban járt a 3D nyomtató!

Városunk közösségi műhelyének kihelyezett bemutatóját láthatták iskolánk felsősei a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola közösségi termében.

Madzagfalvi Hétpróba

Idén 20. alkalommal rendezték meg a Madzagfalvi Napok keretén belül a Madzagfalvi Hétpróbát, ahol 6 csapat közül, a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola pedagógusokból álló csapata első helyezést ért el.

Ifjúsági Díjasaink

Szombaton este kerültek díjazásra a XX. Madzagfalvi Napok keretén belül Békés város tehetséges fiataljai.

Tanévnyitó ünnepély

Régebbi cikkeink

EBÉDFIZETÉS

2019. február 21. (csütörtök)
2019. február 27. (szerda)

11:00 - 16:30 óra

(19 nap)

3x-i étkezés: 410 Ft
Ebéd: 280 Ft
Felnőtt: 585 Ft

Étkezés lemondás, a tárgynapot megelőző nap reggel 9:00 óráig a 06-20/400-2307-es telefonszámon!!!

Csengetési rend:

1. óra 8:00 - 8:45