Tarhosi Általános Iskola

A 2012-2013-as tanév áprilisi eseményeiből

ÁPRILIS 9. VERSMONDÓ VERSENY
Április 9-én a békési Püski Sándor Könyvtár által zervezett versmondó versenyen 4 tanulónk képviselte iskolánkat. A képen balról jobbra látható: Kovács Lili 1.o. Szabó Ágnes 3.o. Molnár Henrietta 1.o. és Köpe Viktória Dzsenifer 3.o. tanulónk.

FÖLD NAPJA
Április 19-én ünnepeltük a Föld napját, melyet egy vidám vetélkedő zárt. Sok vidám feladat hívta fel a gyerekek figyelmét a Földünkre leselkedő veszélyekre. A legkisebbek Öko Panna meséjével ismerkedtek, míg színeztek hasznos ismeretekre tettek szert. A nagyobbak TOTÓT töltöttek ki, Kuka Manó megtanította őket a szelektív hulladékgyűjtésre stb. Végül vidám sorverseny keretében „szemetet” szállítottak és válogattak.

MESESZÍNHÁZ
Április 22-én a Meskete Meseszínház előadásában megnéztük Az igazmondó juhász című mesedarabot. Ezen a programon is minden tanulónk részt vett.