Warning: include(../../../../menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client27/web54/web/tarhos/images/2013-14/oktober/bekesi_kirandulas/2013_oktober.php on line 21

Warning: include(): Failed opening '../../../../menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/clients/client27/web54/web/tarhos/images/2013-14/oktober/bekesi_kirandulas/2013_oktober.php on line 21

Tarhosi Általános Iskola

A 2013-2014-es tanév októberi eseményeiből

BÉKÉSI KIRÁNDULÁS

Október 3-án a 3-4. osztály Békésre utazott, ahol először a Fürkész óvodába látogattak el. A vezető óvó néni körbe vezetett bennünket a csodálatosan felújított óvodájukban. Megnéztük az országban egyedül álló meteorológiai állomásukat is. Innen a gyerekek útja a Galériába és könyvtárba vezetett. A könyvtárból a zeneiskolába siettek, ahol egy csodálatos hangversenyt hallgathattak meg az iskola tanárainak előadásában. Ezúton is köszönjük a meghívást!