Warning: include(../../../../menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client27/web54/web/tarhos/images/2013-14/szeptember/tanevnyito/2013_szeptember.php on line 21

Warning: include(): Failed opening '../../../../menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/clients/client27/web54/web/tarhos/images/2013-14/szeptember/tanevnyito/2013_szeptember.php on line 21

Tarhosi Általános Iskola

A 2013-2014-es tanév szeptemberi eseményeiből

ÉVNYITÓ

A 2013-2014. tanév tanévnyitó ünnepségét megtisztelték jelenlétükkel Kis Eszter, a KLIK  Békés Járási Tankerület tankerületi igazgatója, Balog Lajos Tanügy igazgatási szakreferens és Deákné Domonkos Julianna igazgató nő.
Az első osztályosokat Szerencsiné Szabó Anna tagintézmény-vezető és a 4. osztály tanulói köszöntötték. Örömmel vettük, hogy minden kisgyermekkel volt szülő! A nyár is tartogatott számunkra örömhírt, a fiú focistáink megnyerték a Bélmegyeri Napokon a kupát.