Alapfokú Művészeti Iskola - Filmarchívum

A Békési Vásár (1985) Sheidt - Galliarda (2012. május - Suligála)
A zene mindenkié (1987) Gossec - Gavotte (2012. május - Suligála)
Nem messze van ide Kalocsa... (2010. május - Suligála) Mezőföldi táncok (2012. május - Suligála)
Verdi: Aida - Bevonulási Induló (2011. május - Suligála) Hangverseny a zene világnapján (2012. október 1.)

A Békési Vásár (1985)

A Békési Állami Zeneiskola megalapításának 20. évfordulóján, 1985-ben nagyszabású színházi előadás keretében ünnepelt az iskola tanári, vezetői és dalos csapata. A Békéscsabai Jókai Színházban rendezett gálán a zeneóvodások is felléptek. az ő műsoruk részleteit láthatjuk.

A zene mindenkié (1987)

Archív film 1987-ből, a békési Állami Zeneiskola történetéről és működéséről.

Ugrás az oldal tetejére

Nem messze van ide Kalocsa... (2010. május - Suligála)

A Békési Kistérségi Iskola gáláján az Alapfokú Művészeti Iskola tánccsoportjának műsorszáma.

Ugrás az oldal tetejére

Verdi: Aida - Bevonulási Induló (2011. május - Suligála)

A Békési Kistérségi Iskola 2011-es gálaműsorának részlete.

Ugrás az oldal tetejére

Sheidt - Galliarda (2012. május - Suligála)

A Békési Kistérségi iskola Hepp Ferenc Tagiskolájának 2012. évi kistérségi Suligáláján az Alapfokú Művészeti Iskola fúvósai Erdei István vezetésével játszották a Galliarda című darabot.

Ugrás az oldal tetejére

Gossec - Gavotte (2012. május - Suligála)

A Békési Kistérségi iskola Hepp Ferenc Tagiskolájának 2012. évi kistérségi Suligáláján Kelemen Kitti adta elő a népszerű dallamot, fuvolán.

Ugrás az oldal tetejére

Mezőföldi táncok (2012. május - Suligála)

A Békési Kistérségi Iskola Hepp Ferenc Tagiskolájának 2012. évi kistérségi Suligáláján az Alapfokú Művészeti Iskola néptáncosai mezőföldi táncokat adtak elő.

Ugrás az oldal tetejére

Hangverseny a zene világnapján (2012. október 1.)

2012. október 1-én a Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola Tagintézményében hangversenyen léptek fel az intézmény zenetanárai a Zene Világnapja alkalmából. A film az esemény rövid összefoglalója.